הצהרת נגישות

נגישות פיזית במלונות

כללי

כל עובדי הארגון אשר מעניקים שירות ללקוחות, עברו הדרכה והכשרה בהיבטים של מתן שירות לאנשים עם מוגבלות וקיבלו כלים בקשר למתן שירות נגיש ואופן טיפול בפניות של לקוחות בקשר עם שירות נגיש.
קיימים דלפקי שירות מונגשים ומערכות עזר לשמיעה מסוג לולאת השראה.
קיימות מערכות עזר לשמיעה עם לולאת השראה וגם אוזניה למי שאין מכשיר שמיעה או שאין מצב T במכשיר השמיעה. כדי ליהנות ממערכת העזר יש להעביר את מכשיר השמיעה למצב T או להשתמש באוזניה הרגילה. 
המענה הקולי הונגש כך שהמידע מוקלט בשפה ברורה וללא מוסיקת רקע.

נגישות במלון קיסר פרמייר אילת
 

חנייה וקבלה - בכניסה למלון ישנן 6 חניות עבור נכים המשתמשים בכיסאות גלגלים, המרחק מהחניה אל הקבלה הינו 10-20 מטרים. במלון ישנו דלפק חיצוני המשמש כדלפק קבלה נגיש.
 
חדרים - במלון ישנם 3 חדרים מותאמים לנכים, חדר שינה עם מיטות יחיד צמודות, שירותים מותאמים, המרחק מהמעלית לחדרים 7 מטר.
 
חדרי אמבטיה - רוחב פתח הדלת 78 ס"מ יש מאחזי יד ליד האסלה, יש מקלחת בשלושת החדרים המותאמים, במקלחון ישנם מאחזי יד ומקלחת עם ידית נשלפת. קיים כסא מותאם בכל מקלחת.

בריכה - בבריכה קיים כיסא הרמה לנכים – לשימוש יש לפנות למציל.
 
אזורים ומתקנים ציבוריים - בלובי 4 מעליות נגישות, שירותי נכים נגישים, חדר אוכל נגיש, אולמות הרצאה ואירועים נגישים, בית הכנסת נגיש.
 
נגישות לכבדי שמיעה - במלון ישנן לולאות השראה לכבדי שמיעה ,כמו כן ישנן ערכות שמיעה ניידות הנמסרות לפי בקשת האורח. במלון ערכת שמע לאולמות לכבדי שמיעה.

חיית שירות - המלון מאפשר אירוח עם חיית שירות לאורחים המסתייעים בשירות זה.


רכז הנגישות במלון קיסר פרמייר אילת:

מאיר אלוק
טל׳: 052-5284200
דואר אלקטרוני: elt_cso@caesarhotels.co.il

נגישות במלון קיסר פרמייר ירושלים
 

חניה וקבלה - בכניסה למלון ישנן 3 חניות עבור נכים המשתמשים בכסאות גלגלים. המרחק מהחניה אל הקבלה הינו 12 מטרים. במלון ישנו דלפק חיצוני המשמש כדלפק קבלה נגיש.
 
חדרים - במלון ישנם 2 חדרים מותאמים לנכים. חדר שינה עם מיטות יחיד צמודות ושירותים מותאמים. המרחק מהמעלית לחדרים 5 מטר.
 
חדרי אמבטיה - רוחב פתח הדלת 75 ס"מ יש מאחזי יד ליד האסלה. יש מקלחת בשני החדרים המותאמים. במקלחון ישנם מאחזי יד ומקלחת עם ידית נשלפת. קיים כסא מותאם בכל מקלחת.
 
אזורים ומתקנים ציבוריים - הלובי נגיש. 2 מעליות נגישות. שירותי נכים נגישים. חדר אוכל נגיש. אולמות הרצאה וארועים נגישים. בית הכנסת נגיש.
 
נגישות לכבדי שמיעה - במלון ישנן לולאות השראה לכבדי שמיעה. כמו כן ישנן ערכות שמיעה ניידות הנמסרות לפי בקשת האורח. במלון ערכת שמע לאולמות לכבדי שמיעה.

רכז הנגישות במלון קיסר פרמייר ירושלים

ענת אברהם
טל׳: 054-9020820
דואר אלקטרוני: jrs_rsvm@caesarhotels.co.il
 

נגישות במלון קיסר פרמייר טבריה
 

חניה וקבלה - בכניסה למלון ישנן 7 חניות לנכים המשתמשים בכסאות גלגלים. המרחק מהחניה ללובי וקבלה כ-10 מטרים.
 
חדרים - במלון 10 חדרים מותאמים לנכים. החדרים עם מיטות ליחיד, צמודות שירותים מותאמים, המרחק מהמעלית כ-6 מטר.
 
חדרי אמבטיה - רוחב פתח הדלת 75 ס"מ. יש מאחזי יד ליד האסלה, יש מקלחת בכל החדרים. במקלחון ישנם מאחזי יד ומקלחת עם ידית נשלפת. יש כסא מותאם בכל מקלחת.
 
בריכות השחיה - הבריכה נגישה מהלובי. יש מתקן הורדה למים בנוסף לגרם מדרגות עם מאחז יד וסולם לירידה אל המים.
 
אזורים ומתקנים ציבוריים - מסעדת לובי המלון נגישה. כמו כן יש נגישות לחדר האוכל של המלון. יש נגישות לספא, לבית הכנסת, לגן הילדים, לאולמות הרצאה ולאולמות אירועים.
 
נגישות לכבדי שמיעה - במלון מספר לולאות השראה (בקבלה, בלובי ובספא). כמו כן קיימות ערכות שמיעה ניידות הנמסרות לפי בקשת האורח. במלון ערכת שמע לאולמות לכבדי שמיעה.

רכז הנגישות במלון קיסר פרמייר טבריה

מאיר בן חיים
טל׳: 050-5786670
דואר אלקטרוני: tbr_cs@caesarhotels.co.il

 
נגישות אתר האינטרנט
האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים, ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר, ולאפשר חווית גלישה טובה יותר.
אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות, ועל כן הושקעו משאבים רבים להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

שימוש בתוכנת נגישות אתרים – "נגיש בקליק"

הנגשת אתר זה בוצעה על ידי תוכנת הנגשת אתרים "נגיש בקליק" – רכיב נגישות אוטומטי. רכיב אוטומטי מאפשר עמידה בתקינה 2.1 WCAG ככל האפשר. השימוש ברכיב נגיש בקליק אוטומטי ניתנים לשימוש כמות שהם (AS IS). התוכנה כפופה למגבלות ולתנאי השימוש של היצרן. אחריות השימוש והיישום באתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמו לרבות התוכן המוצג באתר בכפוף למגבלות ולתנאי השימוש בתוכנה.

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.
התוכנה פועלת בדפדפנים הפופולריים: Chrome, Firefox, Explorer 10+, Safari, Opera. הגלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן הנפוץ בקרב הגולשים: כרום. בדפדפנים אחרים יתכנו אי תאימות עקב אי תאימות הדפדפנים עצמם לתקן.

מה בתפריט?

 •  מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת סופרמן
 •  התאמת אתר עבור טכנולוגיות מסייעות (NVDA וכד׳)
 • הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים
 • עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים
 • שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה
 • שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר
 • התאמת אתר לעיוורי צבעים
 • שינוי הפונט לקריא יותר
 • הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן
 • הגדלת התצוגה לכ־200%
 • הדגשת קישורים באתר
 • הדגשת כותרות באתר
 • הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות
 • הצהרת נגישות
 • שליחת משוב נגישות

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים.
אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

שליחת משוב

אנו מקדמים בברכה משוב מהמשתמשים שלנו. אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בבעיה מיוחדת בנושא הנגישות, נשמח לקבלת משוב באמצעות מילוי טופס המשוב שלנו הממוקם בתחתית רכיב הנגישות שלנו.

חשוב לציין, כי למרות מאמצינו להנגיש את כלל האתר והנכסים הדיגיטליים שלנו, ייתכן שיתגלו חלקים או יכולות שלא הונגשו כראוי או שלא הונגשו מסיבות טכניות. במידה וגילית חלק שאינו מונגש נא פנה אלינו באמצעות הקישורים בסוף דף זה.
לידיעתכם, הסיור הוירטואלי בכל אחד ממלונות הרשת אינו מונגש בשל מגבלות טכניות. למרבה הצער אין אלטרנטיבה הניתנת לתצוגה לבעלי מוגבלויות.
אנו פועלים לשפר את נגישות הנכסים הדיגיטליים שלנו כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה להשתמש בהם, כולל אנשים עם מוגבלות.

יצירת קשר בנושא נגישות

רכז הנגישות ברשת מלונות קיסר פרמייר:

מאיר בן חיים
טלפון: 04-6727244
נייד: 050-5786670
מייל: tbr_cs@caesarhotels.co.il