אטרקציות באילת

מזרקה מוזיקלית

המזרקה כוללת אטרקציית סילוני מים בהם הילדים יוכלו להשתעשע ולהתרענן בשעות החום במהלך היום ובשעות הערב יתקיים בפארק מופע הכולל 320 מתזים במופעי מים מרהיבים, המוזנקים לגובה של עד 30 מטר, עשרות סילוני המים מוארים ע"י כ-400 פנסי לד צבעוניים בגוונים שונים ובעוצמות גבוהות במיוחד. במזרקה יתקיים החל ממחר מופע קבוע בימים שלישי, חמישי, שישי ושבת בכל שעה עגולה בין השעות 20:00 ל-22:00.
10 דקות הליכה מהמלון.

ריף הדולפינריום

פסטורלי המוקף בגן בוטני ירוק ופורח. על רקע פינות רוגע וצפייה בדולפינים מהמזח הצף - מקום אידיאלי לאוהבים בים, להקת דולפינים המנהלת שיגרת חיים של צייד, משחקי חברה, חיזור ואהבה. ובמרכז כל זה, נמצאים אתם.
7 דקות נסיעה מהמלון

חוף אלמוג

שמורת הטבע של חוף האלמוגים, היא קטע מן החוף הנמשך ממוצאו של ואדי שלמה, כל הדרך עד טאבה, גבול מצרים. זוהי שמורה פתוחה, אך האזור המוגדר בתוכה נקרא "חוף האלמוגים". שונית מוגנת עישרה באלמוגים, רכיכות, קיפודי ים ומגוון גדול וססגוני שלך דגים מדהימים. ניתן לראות את ה"הגן היפני" ו"סלע משה" אשר נגישים אפילו לצוללים מתחילים. זהו גן עדן לחובבי טבע ולצוללים.
7 דקות נסיעה מהמלון

המצפה התת ימי

בקצהו הדרומי של "חוף האלמוגים", במרחק של כ-8 ק"מ מהעיר, תמצאו את "עולם האלמוגים", אטרקציה תיירותית נפלאה ומרתקת הכוללת מצפה תת ימי כפול, אקווריומים עוצרי נשימה ובריכות כרישים וצבי מים. תערוכה חדשה של פלאי האמזונס תערוך לכם הכרות עם חיי הבר של ברזיל באמצעות הצגת קרפדות רעילות, דגי פירנה, נחש אנקונדה ועוד. אטרקציה נוספת בתוך הפארק הוא האושינריום, מצגת מולטימדיה של מסע תת ימי. אפקטים מיוחדים וצילומים יוצאי דופן הופכים אותה לחוויה שלא תרצו להחמיץ 10 דקות נסיעה מהמלון

איימקס

קולנוע בעוצמה עוצרת נשימה בדמוי פירמידה הממוקם מול המרכז התיירותי החדש בכיכר הראשית, ממתינה לכם חוויה קולנועית תלת מימדית - סרטי ענק הנראים כפורצים מן המסך ישירות אל הקהל, כולל סרט המדמה צלילה למעמקי שונית אלמוגים מרהיבה. מסך קולנוע הגדול בעולם המתנשא לגובה של 8 קומות ומערכת סאונד וטכנולוגיית תלת מימד מהמשוכללות בעולם.
10 דקות הליכה מהמלון

שייט בים האדום

שייט מהנה במשך שעתיים דרך גבול ישראל-ירדן לשמורת האלמוגים ולגנים היפנים. הפלגה לגבול ישראל-מצרים (טאבה), תצפית על דולפינים בליווי הסברים ומוסיקת רקע.

טיולי ג'יפים

מגוון מסלולים מרהיבים של טיולי ג'יפים בשמורת הרי אילת בהדרכת מיטב המדריכים. טיולים איכותיים בקצב המדבר, מלווים בתצפיות מדהימות, הפסקה של תה סביב המדורה, אפיית פיתות על סאג' - חוויה מדברית אמיתית.

טיולים לפטרה

הטיול לפטרה מתחיל באיסוף מבית המלון וחציית הגבול. הנסיעה לפטרה אורכת כשעתיים ועוברת דרך וואדי "רום" וב"דרך המלך". בפטרה ניתן להתחיל את הטיול ברכיבה קצרה ע"ג סוסים (כלול) ולאחריה הליכה של כחצי שעה דרך וואדי "סיק" - קניון מדהים ביופיו, שמובילה לכניסה הדרמטית של מקדש הקבורה הגדול והמפורסם של פטרה. למתקשים בהליכה קיימת אפשרות לשכור כרכרות לסיור בפטרה או לעלות על חמור או גמל.

פארק תמנע

פארק תמנע ממוקם צפונית לאילת בערבה הדרומית. בפארק תופעות נוף וטבע מדהימות ביופיין: עמודי שלמה, הפטרייה, הקשתות ואגם הנחושת. בפארק שרידי תרבויות עתיקות, ממצאים ארכיאולוגיים, ציורי סלע, מקדש האלה חתח'ור ותנורי נחושת עתיקים. חדש במקום מיצג מולטימדיה "מכרות הזמן" - מסע אל המקום שבו המצרים הקדומים חצבו לאסוף את הנחושת. באזור הבטוח הזה, השטוף בשמש מדברית, תמצאו שפע אפשרויות לנופש שקט, לטיולי טבע מרתקים ולבילוי משפחתי מענג, מעניין ומהנה.
20 דקות נסיעה מהמלון